ОПТУЖЕН МУШАКАРАЦ, ТУКАО СУПРУГУ И ПРЕТИО ЈОЈ НОЖЕМ: Ево каква казна га очекује

27. 02. 2025. у 16:14

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду поднело је оптужни предлог против М.С. (53) због сумње да је 31. јануара у породичној кући у Земуну тукао своју супругу и претио јој ножем.

ОПТУЖЕН МУШАКАРАЦ, ТУКАО СУПРУГУ И ПРЕТИО ЈОЈ НОЖЕМ: Ево каква казна га очекује

Фото Shutterstock

Тужилаштво је суду предложило да окривљеног осуди на казну затвора од две године, као и да му изрекне меру забране приласка и комуницирања са оштећеном од три године, меру Обавезног лечења алкохоличара, као и да му продужи притвор у ком се налази од када је лишен слободе, саопштено је из тог тужилаштва. 

Сумња се да је М.С. своју супругу, оштећену О.С, након расправе, ударио неколико пута, након чега је кухињским ножем претио да ће себе убости јер га је окренуо ка свом стомаку, након чега је ножем кренуо ка оштећеној, али га је зет зауставио.

Оштећена је том приликом задобила лаке телесне повреде.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО:

ЂАЦИ ТЕРОРИШУ ДИРЕКТОРКУ: Срамни снимци из Пете београдске гимназије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња

ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња

СУПРОСТАВЉАЊЕ руској агресији, некада једна од кључних тачака Националне одбрамбене стратегије из 2022. године током администрације Џозефа Бајдена, три године касније више није међу најважнијим приоритетима Сједињених Америчких Држава.

01. 04. 2025. у 12:17

Коментари (0)

ЗАПАЊИО ЦЕО СВЕТ: Ово што је Никола Јокић урадио...