СПИСИ КОД НЕУРОПСИХИЈАТРА: Одложено суђење у парници за "Рибникар"

Слађана Матић

12. 05. 2025. у 14:28

ПАРНИЧНИ поступак по тужби дечака А. Б. рањеног у основној школу "Владислав Рибникар" против Владимира и Миљане Кецмановић, родитеља Косте, који га је упуцао, одложен је данас у Вишем суду у Београду, јер су списи предмета код неуропсихијатра на вештачењу.

СПИСИ КОД НЕУРОПСИХИЈАТРА: Одложено суђење у парници за Рибникар

Фото: Новости

Он није још завршио вештачење, тако да је пролонгирано и његово и саслушање ортопеда, који је вештачио дечакове повреде, јер је био упуцан у  ногу.

Ово суђење ће се наставити крајем августа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Ноћас сам добио поруку... Војислав Шешељ саопштио забрињавајућу вест