ДАНАС НАСТАВАК СУЂЕЊА ЗА УБИСТВО ЈЕЛИЦЕ ТАТАРОВСКИ: Владан Граховац претио у суду да ће се убити
ДАНАС ће пред Вишим судом у Нишу бити настављено суђење Владану Граховацу (27) из Рашке, коме се на терет ставља тешко убиство Јелице Татаровски (82) из Ниша.
Владан Граховац / Фото приватна архива
Након претходног суђења Граховац је претио да ће скочити са ограде у суду и да ће се убити, због чега је упућен на психијатријски преглед у Специјалну затворску болницу у Београду.
Препоручујемо
ДЕТАЉИ СПРЕЧАВАЊА САМОУБИСТВА У СУДУ: Оптужени за зверско убиство покушао да скочи
12. 02. 2021. у 22:37
ДРАМА У НИШКОМ СУДУ: Иконописац који је измасакрирао старицу покушао да се убије
12. 02. 2021. у 10:24
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.
25. 02. 2026. у 07:31
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)