ЗБОГ БОЛЕСТИ ОПТУЖЕНОГ ЗДРАВКОВИЋА: Одложено суђење за покушај убиства Бека

Н. Б.

23. 04. 2021. у 10:13

ПРЕД Вишим судом у Београду за данас је било планирано изношење завршних речи у поступку против Александра Здравковића, оптуженог за покушај убиства бизнисмена Милана Бека.

ЗБОГ БОЛЕСТИ ОПТУЖЕНОГ ЗДРАВКОВИЋА: Одложено суђење за покушај убиства Бека

Фото: Ј. Љутић

Међутин, због болести оптуженог, који се налази у кућном притвору, претрес је одложен за 21.мај. Његов бранилац обавестила је веће да од ноћас има стомачних проблема и да се лоше осећа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (0)

КРАЈ ОГРАНИЧЕЊА – Хуаwеи Пура 80 нуди и моћне камере и све апликације на дохват руке