КАМЕРЕ СНИМИЛЕ БАТИНАЊЕ: Оптужница против осам особа из Шида за пребијање младића у Новом Саду
18. 05. 2021. у 06:30
ВИШЕ јавно тужилаштво у Новом Саду подигло је оптужницу против осам особа из Шида, који се терете да су 20. фебруара у центру Новог Сада напали Д. М. из Вајске и Н. Ш. из Чуруга, који су том приликом тешко повређени, док је М. П. задобио лакше повреде.
Повезане вести

СКАНДАЛ НА ОСТРВУ: Мајка звезде Манчестер ситија се напила, а затим добила озбиљне батине (ФОТО)
ПОЗНАТЕ личности су све чешће главни актери у скандалима. У Енглеској се десио један неуобичајен догађај!
17. 05. 2021. у 12:15

ПРЕМИНУО ЗБОГ ТЕШКИХ ПОВРЕДА ГЛАВЕ - Алексина рођака: Дошло је до сукоба, након чега је он избачен из ресторана на плочник
МЛАДИЋ Алекса Стојменовић (26) претучен је насмрт на прослави 18. рођендана у Алексинцу.
17. 05. 2021. у 12:02

БРУТАЛНА ТУЧА НА УЛИЦИ: Срамота у Београду - блокирали саобраћај, изашли из кола па се обрачунали (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама појавио је снимак на коме се види како се двојица мушкараца брутално туку насред улице, а ова драма одиграла се на углу Тошиног бунара и Улице Париске комуне.
17. 05. 2021. у 12:09

ОВО ЈЕ МЛАДИЋ КОЈИ ЈЕ СТРАДАО У ТУЧИ У АЛЕКСИНЦУ: Алекса је живео са бабом и дедом - мајка данас долази из Шведске
СИНОЋ је након туче на прослави 18. рођендана у ресторану "Оаза" у Алексинцу страдао Алекса Стојменовић (26).
17. 05. 2021. у 11:40

УБО ГОСТА РЕСТОРАНА НОЖЕМ У ЛЕЂА: Полиција потврдила писање Новости - Ухапшен мушкарац због покушаја убиства у Крушевцу
С.С. (27) из околине Крушевца ухапшен је због постојања основа сумње да је извршио кривично дело убиство у покушају, док су због сумње за кривично дело насилничко понашање, ухапшени Н. Ш. (38), Н. Ш. (34) и И. С. (30) из Крушевца, саопштила је полиција у Крушевцу и потврдила јучерашње писање “Новости” о тешком повређивању Д.М.(34) у угоститељском објекту на периферији града, у суботу нешто пре 23 сата.
17. 05. 2021. у 10:45
Најновије из рубрике

ТЕЛО МУШКАРЦА НАЂЕНО НА ПИЈАЦИ КОД ПАНЧЕВА: Полиција ухапсила четири особе у вези са овим злочином
ЈЕДАН мушкарац убијен је у Дебељачи код Панчева. Како се сазнаје, тело је јутрос пронађено на пијаци у том месту.
29. 09. 2025. у 10:32

ВЕЛИКА АКЦИЈА УКП У ЦЕЛОЈ СРБИЈИ: У току су претреси на више од 70 локација
У ТОКУ је велика акција Управе криминалистицке полиције на територији целе Србије.
29. 09. 2025. у 08:21

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД МЛАДЕНОВЦА: Повређено шест особа, међу њима и четворо малолетника
СИНОЋ око 20 часова дошло је до саобраћајне несреће код Младеновца, у којој је повређено шест особа, од тога четири малолетника.
29. 09. 2025. у 07:34

ЧЕТИРИ ДЕВОЈЧИЦЕ ПОКОШЕНЕ НА ПЕШАЧКОМ ПРЕЛАЗУ У ЛОЗНИЦИ: Тешка саобраћајка у центру града
ЧЕТИРИ девојчице, три узраста 14 и једна 13 година, повређене су вечерас на пешачком прелазу у центру Лознице, у Пашићевој улици.
28. 09. 2025. у 21:04

МАЛОЛЕТНИК НОКАУТИРАО МУШКАРЦА НАСРЕД ЛЕСКОВЦА: Нанео му тешке телесне повреде, одређен притвор
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лесковцу ухапсили су седамнаестогодишњака из Лесковца, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда, саопштено је вечерас из МУП-а
28. 09. 2025. у 20:23
Коментари (0)