ЗАВРШНЕ РЕЧИ НА СУЂЕЊУ ЗА ПОКУШАЈ УБИСТВА БЕКА: Тужилаштво тражи не мање од 15 година
У ЗАВРШНИМ речима пред Вишим судом у Београду оптуженом Здравковићу који се терети за покушај убиства Милана Бека, Тужилаштво је данас затражило од суда да га осуди на казну затвора не мању од 15 година.

Фото: Ј. Љутић
Тужилаштво сматра да су сви докази протов Здравковића изведени, као што то каже и оптужница а између осталог, као што је на суду потврдио и оштећени Беко.
С друге стране Здравковићева одбрана сматра супротно, тврдећи да је током суђења било пропуста и пре свега, повреда кривичног поступка, и затражила је да суд Здравковића ослободи свих оптужби, иако су га медији "Већ унапред осудили".
Здравковић је у својој завршној речи поновио да није крив и да није учинио дело које му се ставља на терет.
Изрицање пресуде заказано је за 26. мај.
Препоручујемо

ЗБОГ БОЛЕСТИ ОПТУЖЕНОГ ЗДРАВКОВИЋА: Одложено суђење за покушај убиства Бека
23. 04. 2021. у 10:13

ОБРТ НА СУЂЕЊУ ЗА УБИСТВО СТАРЦА: Златко прво осуђен, па ослобођен за страшан злочин
21. 05. 2021. у 09:06

ТОЦИЛУ 17 ГОДИНА РОБИЈЕ: У Специјалноим суду изречена пресуда Младену Новаковићу
18. 05. 2021. у 16:32

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)