ЛУКА ОТИШАО ДА ИГРА ИГРИЦЕ КОД ДРУГА - НАШЛИ ГА МРТВОГ: Мајка чека обдукцију 9 месеци - сумња и на клан
05. 06. 2021. у 20:06
ЛУКА Поповић (20) је 11. августа 2020. године пронађен мртав у стану у Булевару Зорана Ђинђића 96 на Новом Београду у који је отишао да игра "сони" са другом.
Повезане вести

НЕСРЕЋА НА ПРУЖНОМ ПРЕЛАЗУ КОД ЛОЗНИЦЕ: Теретни воз гурао ауто 200 метара, ватрогасци секли лим да извуку људе из кола
ТЕРЕТНИ воз који се кретао из правца Шапца ка Лозници ударио је пет минута пре поноћи у аутомобил на пружном прелазу у лозничком селу Козјак.
05. 06. 2021. у 07:51

НОЋАС ГОРЕЛО НА ПАЛИЛУЛИ У НИШУ: Локализован пожар у насељу 9. мај
ПОЖАР који је избио у вечерњим часовима у насељу "9. мај" на општини Палилула у Нишу локализован је у 23:15 часова.
04. 06. 2021. у 00:16

УЗНЕМИРИЈУЋИ СНИМАК: Језива сцена у Русији, мушкарац и жена пали са терасе! (ВИДЕО)
ПРОЛАЗНИК је снимио тренутак када пуца ограда на тераси зграде у Санкт Петербургу, после чега мушкарац и жена падају на тротоар.
30. 05. 2021. у 21:57
Најновије из рубрике

ЗАКЉУЧИВАО УГОВОРЕ, ПА "ПРИСВОЈИО" СЕДАМ МИЛИОНА: Наставак борбе против корупције у Новом Саду
У НАСТАВКУ борбе против корупције и финансијског криминала припадници Министарства унутрашњих послова, УКП, Одељења за борбу против корупције, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду, ухапсили су А. Б. (54) због постојања основа сумње да је извршио продужено кривично дело злоупотреба положаја одговорног лица у саизвршилаштву.
12. 08. 2025. у 10:02

ПУЦЊАВА У ПРИШТИНИ, ИМА МРТВИХ: Жртва пронађена у аутомобилу, преминула на лицу места
ЈЕДНА особа је убијена у пуцњави у приштинском насељу Ајвалији, саопштила је полиција.
12. 08. 2025. у 08:17

ТИНЕЈЏЕР У НИШУ ПАО СА ЧЕТВРТОГ СПРАТА: Лекари му се боре за живот
ТИНЕЈЏЕР стар 17 година из Ниша задобио је вишеструке тешке повреде након што је у суботу пао са четвртог спрата зграде у Улици Јована Ристића.
11. 08. 2025. у 17:59

У ВРАЊУ УХАПШЕН КРАДЉИВАЦ САТОВА: Полиција вратила украдену робу власнику
Врањска Полиција расветлила је случај тешке крађе и поднеће кривичну пријаву против четрдесетпетогодишњег мушкарца из Врања, због постојања основа сумње да је извршио ово кривично дело.
11. 08. 2025. у 17:51

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ЧАЈЕТИНЕ: Судар три возила два се преврнула, стварају се колоне
НА магистралном путу од Ужица ка Чајетини око 15 сати догодила се саобраћајна незгода у којој су учествовала три путничка возила, од којих су се два преврнула на кров, али, срећом, повређених није било, речено је у МУП-у Ужице.
11. 08. 2025. у 17:47
Коментари (0)