ОВО ЈЕ ТРУДНИЦА ДАНИЈЕЛА КОЈУ ЈЕ МУЖ ИЗБО НОЖЕМ: Целу ноћ чекао испред врата, а затим упао у кућу и починио крвави пир (ФОТО)
РАДОЈЕ К. је јутрос око 7.30 часова у селу Заблаће код Чачка ножем избо своју трудну супругу Данијелу и једанаестогодишњег сина.

Фото: Фејсбук
Он је јутрос упао у кућу где је Данијела била са децом, и после краће расправе је узео нож и убо је у стомак.
Након што је син (11) скочио да заштити мајку, Радоје га је исекао ножем по рукама.
- Касно синоћ је лупао на врата и нико му није отворио. Остао је ту до јутра и када су деца отворила врата, он је улетео унутра и напао несрећну жену. Узео је нож из кухиње и нанео јој убоде у пределу стомака. Њихов син од 11 година покушао је да одбрани мајку, али је и њега напао и нанео му посекотине на прстима - рекао је мештанин Заблаћа за медије.
Данијели, која је у трећем месецу трудноће, лекари се боре за живот.
Радоје је и даље у бекству.

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (1)