УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ КОМШИЈУ ПОЛИО БЕНЗИНОМ И ЗАПАЛИО ГА: Бежао од полиције целу ноћ и дан
Д.З. (58) из Дубља, код Богатића, који је синоћ око 21 сат бензином полио и запалио комшију М.Р. (62) полиција у Богатићу је лоцирала и ухапсила вечерас око 18 сати.

Фото Depositphotos
Упркос интензивној полицијској потрази током ноћи и данас, у коју је било укључено више полицијских патрола, Д.З. је избегавао хапшење све до вечерас када га је патрола пронашла у једној колиби на периферији Дубља, према Змињаку.
Д.З. је синоћ у алкохолисаном стању, са раније припремљеном флашом бензина и упаљачем, дошао пред кућу комшије М.Р. Позвао га је да изађе и после краће свађе полио бензином и запалио.
Несрећни човек је пребачен у шабачку болницу са опекотинама другог и трећег степена на 60 одсто тела, од главе до ногу.
- Збринут је у интензивној нези, пошто је у тешком стању, прикључен је на механичку вентилацију и након што је његово стање стабилизовано транспортован је на Клинку за пластичну хирургију у Београд - рекли су у шабачкој болници.
У Дубљу мештани нерадо коментаришу несвакидашњи обрачун комшија који живе преко пута. Наводе да је Д.З. пре него што се упутио код комшије цело вече седео у кафани и пио, а касније изгубио скривајући се од полиције.
Наводно је јутрос са породицом ступио у контакт и поручио да се жив неће вратити кући.
Са лисицама на рукама вечерас је приведен у полицијску станицу у Богатићу, а сутра ће уз кривичну пријаву за покушај убиства бити саслушан у Вишем јавном тужилаштву у Шапцу.
(Телеграф)
Препоручујемо

ПРЕОКРЕТ У СЛУЧАЈУ КОД ШАПЦА: Није у питању дете - комшија запалио комшију!
20. 06. 2021. у 12:16

ЕВАКУИСАНО 150 ДОМАЋИНСТАВА У ЧАЧКУ: Ево какво је стање након синоћње експлозије
20. 06. 2021. у 13:24

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)