МУШКАРАЦ ИЗБОДЕН НОЖЕМ: Инцидент код Панчева, пијан разбио девојци шофершајбну, па ранио њеног оца
08. 07. 2021. у 20:55
У ДОЛОВУ је око 17 сати један мушкарац избоден ножем.
Повезане вести

ЛЕТОВАЊЕ У ХРВАТСКОЈ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ХОРОР: Мотор налетео на трогодишње дете на пешачкој стази! Отац - Сада желе да све заташкају (ВИДЕО)
РОДИТЕЉИМА трогодишњег дечака из Тузле летовање у Башкој Води у Хрватској претворило се у пакао 2. јула када га је великом брзином на шеталишту ударио мотициклиста.
08. 07. 2021. у 17:34

ОВО ЈЕ МЛАДИЋ КОЈИ ЈЕ ПОГИНУО КОД АПАТИНА: Аутомобил смрскан на пола - мештани Свилојева у шоку (ФОТО)
БРАТЕ мој, били смо као прст и нокат, волели адреналин од малена, увек били насмејани а данас си нам донео тугу. Увек си био ту за свакога коме је требала помоћ. Почивај у миру, нека те анђели чувају, никада те нећемо заборавити, увек ћеш бити међу нама, нико неће заменити твоје место...
08. 07. 2021. у 17:24

НА ХАИТИЈУ УХАПШЕНИ ОСУМЊИЧЕНИ АТЕНТАТОРИ: Убијена четири мушкарца, двојица приведена
ЧЕТВОРИЦА мушкараца осумњичених за атентат на председника Хаитија Жовенела Моиза убијени су у пуцњави са снагама безбедности, саопштила је полиција. Двојица других осумњичених је приведено, док се полицајци још боре са неким преосталим осумњиченим у главном граду државе Порт-о-Пренс.
08. 07. 2021. у 11:52

ПРВЕ СЛИКЕ ТЕШКЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД АПАТИНА: Ауто се закуцао у дрво, возило потпуно смрскано - Младић преминуо, девојка тешко повређена
Р. Б. (22) из Свилојева погинуо је на лицу места, док је девојка М.Ч. (18) из Пригревице код Апатина задобила тешке телесне повреде у саобраћајној несрећи која се догодила рано јутрос на улазу у Пригревицу.
08. 07. 2021. у 10:42

МАЈКА НАСТРАДАЛОГ АНДРЕЈА: За такву бахатост мало је и 20 година, мога сина више нема
ОДЛУКА већа Основног суда у Нишу да Немањи Стаменковићу (20) из Београда изрекне казну од седам година затвора за изазивање саобраћајне несреће у којој су погинули Андреј Пренкљушај (12) и Дејан Илић (48), није донела сатисфакцију породицама настрадалих.
07. 07. 2021. у 20:46
Најновије из рубрике

ЈОШ ЈЕДАН УЖАС У СРБИЈИ: Нишлија ножем убио супругу
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су М. Р. (1950) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело убиство.
21. 07. 2025. у 14:44

ОВО ЈЕ УБИЦА ИЗ БАЈИНЕ БАШТЕ: Михаило убио сина и Рускињу од које се развео, па себе (ФОТО)
МИХАИЛО Р. (69) је хицима из пиштоља, у селу Обајгора код Бајине Баште, убио свог седмогодишњег сина Владимира Р. и бившу супругу, држављанку Руске Федерације Ану С. Р. (46), након чега је извршио самоубиство. Ужасан злочин се догодио у недељу око 19 часова, након свађе бивших супружника.
21. 07. 2025. у 12:52

У АНУ ПУЦАО ТРИ ПУТА, У СИНА ВЛАДИМИРА (7) ЈЕДНОМ, ПА ПРЕСУДИО СЕБИ: Прве слике са места језивог злочина код Бајине Баште (ФОТО)
У СЕЛУ Обајгора код Бајине Баште, Михаило Р. (69) је хицима из пиштоља убио свог седмогодишњег сина Владимира Р. и бившу супругу, држављанку Руске Федерације Ану С. Р. (46), након чега је извршио самоубиство. Ужасан злочин се догодио у недељу око 19 часова, након свађе бивших супружника.
21. 07. 2025. у 12:20

ИЗ ПИШТОЉА УБИО СЕДМОГОДИШЊЕГ СИНА И ЖЕНУ: Детаљи трагедије код Бајине Баште
У СЕЛУ Обајгора код Бајине Баште, Михаило Р. (69) је усмртио хицима из пиштоља свог седмогодишњег сина Владимира Р. и супругу, држављанку Руске Федерације Ану С. Р. (46). Ужасан злочин се догодио у недељу око 19 часова, након свађе супружника који су водили бракоразводни поступак.
21. 07. 2025. у 11:18

УЖАСАН ЗЛОЧИН КОД БАЈИНЕ БАШТЕ: Убио сина и супругу
У НОЋИ између недеље и понедељка, у селу Обајгора код Бајине Баште догодио се ужасан злочин: муж М.Р. је усмртио супругу А.Р. а потом и седмогодишњег сина В.Р. Он је потом извршио самоубиство.
21. 07. 2025. у 10:24
Коментари (0)