ДЕТАЉИ КРВАВОГ ОБРАЧУНА РАДНИКА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Посвађали се у гаражи, почели да се туку, а онда је један потегао нож

РАДНИК (34) повређен је кад га је две године млађи колега убо оштрим предметом, претпоставља се ножем, на градилишту у Улици омладинских бригада у Новом Београду.

ДЕТАЉИ КРВАВОГ ОБРАЧУНА РАДНИКА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Посвађали се у гаражи, почели да се туку, а онда је један потегао нож

Фото: Д. Балшић

Како се незванично сазнаје, до повређивања на градилишту дошло је након свађе.

- Њих двојица су се посвађали у гаражи, потом су се потукли, а у једном тренутку млађи радник је наводно извадио нож и убо колегу у стомак. Повређени мушкарац је возилом Хитне помоћи превезен на ушивање у Ургентни центар - рекао је извор упознат са случајем.

Додаје да се за сада не зна разлог свађе колеге, али да ће током истраге бити откривени сви детаљи инцидента.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво