ХАПШЕЊЕ У ОКОЛИНИ ВЕЛИКЕ ПЛАНЕ: Пронађена илегална штампарија за фалсификовање докумената
ПРИПАДНИЦИ криминалистичке полиције Полицијске управе у Смедереву открили су у околини Велике Плане илегалну штампарију и ухапсили П. С. (57) из Велике Плане због постојања основа сумње да је извршио кривично дело фалсификовање исправе.
ФОТО Полицијска управа Смедерево
На основу оперативних сазнања да П. С. израђује и продаје фалсификоване потврде о резултатима тестирања на ковид, инспектори су у претресу његове куће пронашли опрему за штампање којом је, како се сумња, израђивао фалсификована документа високог квалитета са рељефним жиговима и холограмима.
Осим опреме, нађено је и више бланко и попуњених потврда Института за јавно здравље, аустријских потврда о вакцинацији, диплома средњих школа, страних саобраћајних дозвола, лиценци за обављање послова електричних инсталација и техничара за рачунарске мреже, као и сертификата о положеном курсу немачког језика.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу у Великој Плани. Полицијски службеници настављају рад на овом случају како би идентификовали особе којима је П. С, како се сумња, израђивао фалсификована документа.
Препоручујемо
АМФЕТАМИН ГА "ПОСЛАО" ИЗА РЕШЕТАКА: Хапшење у Сремској Митровици
15. 09. 2021. у 19:49
ОДБИО ДА СЕ ТЕСТИРА: Полиција привела дрског возача из Краљева
15. 09. 2021. у 13:46
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (2)