РОДИТЕЉИ УБИЈЕНОГ НЕМАЊЕ ГРЧИЋА: Убица нашег сина је добио малу казну, а Данијела као мозак операције још мању!

С.Костић

12. 10. 2021. у 16:00

У ВИШЕМ суду у Сремској Митровици проглашени су кривим Зоран Димић и Данијела Ђиласовић због убиства Немање Грчића у Врднику.

РОДИТЕЉИ УБИЈЕНОГ НЕМАЊЕ ГРЧИЋА: Убица нашег сина је добио малу казну, а Данијела као мозак операције још мању!

Фото: С.Костић

Димић је због кривичног дела убиство осуђен на 15 година затвора, због кривичног дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја на 6, односно на јединствену затворску казну од 20 година.

Данијела је због кривичног дела убиство у помагању осуђена на 8 година затвора.

Она није данас присуствовала изрицању пресуде, њој је притвор укинут 8. јуна ове године.

Родитељи убијеног Немање Грчића незадовољни су казном.

- Врло блага казна за овакав злочин. Данијела је била мозак операције, а добила је мању казну од убице. Све време је тврдила да није крива, да нема везе са тим. Драго ми је да је бар осуђена, да је суд установио да је крива – рекао је Немањин отац поводом пресуде.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

АМЕРИ ЗАТЕЧЕНИ! Никола Јокић дошао на конференцију пред старт НБА сезоне, а причао им о Пешићу, брату, храму, ко му је непријатељ у екипи...