ВЕЋ БИО У ЗАТВОРУ ЗБОГ СИЛОВАЊА: Детаљи језивог случаја сексуалног злостављања у Деспотовцу

КАКО „Новости“ незванично сазнају од Деспотовчана, осумњичени М. Р. је већ био у затвору због силовања старије жене.

ВЕЋ БИО У ЗАТВОРУ ЗБОГ СИЛОВАЊА: Детаљи језивог случаја сексуалног злостављања у Деспотовцу

Фото: Депоситпхотос

Таксисти из околине Деспотовца М. Р. (61), који је јуче силовао девојку М. М. (29) са сметњама у развоју, одређено је полицијско задржавање од 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, због сумње да је починио кривично дело обљуба над немоћним лицем, бити приведен вишем тужилаштву у Јагодини.

Како „Новости“ незванично сазнају, осумњичени је повезао девојку и њеног рођака, који је изашао раније из таксија, а он је наставио да вози девојку, коју је потом обљубио. Девојка га је одмах пријавила полицији, а на случају ради и Центар за социјални рад.

Како „Новости“ незванично сазнају, осумњиченом М. Р. је одузет такси. Деспотовчани који га познају кажу да је већ био у затвору због силовања старије жене.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ПИШИТЕ ДА САМ НАЈГОРИ ТРЕНЕР! Ергин Атаман ударио и на српске медије након пораза Панатинаикоса од Олимпијакоса (ВИДЕО)