ЈЕЗИВИ СНИМАК ТУЧЕ У ГРОЦКОЈ: Вукли га и ударали, оборили на земљу па крвнички млатили столицом! (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама појавио се снимак туче која се у петак десила у Гроцкој, на коме се види како неколико младића брутално удара мушкарца.

Foto: Printskrin/Twitter/Car Šćepan Mali
Како се види на снимку, двојица мушкараца улазе у локал, али онај који је ушао други, убрзо и бежи из кафића. Првог нападају и убрзо се на снимку види да га туку најмање три младића, ударају га и столицом, док овај, окрвављене главе, покушава да изађе из локала.
Како је раније саопштио МУП, ухапшени су И. Г. (39) због сумње да је извршио кривична дела изазивање опште опасности и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, као и У. Д. (25) и Д. П. (22), због сумње да су извршили кривично дело тешке телесне повреде, саопштио је МУП.
Осумњичени И. Г. се терети да је испалио два пројектила из пиштоља на групу мушкараца у једном локалу у Гроцкој, међу којима су били У. Д. и Д. П.
И. Г. се затим удаљио са лица места, а тридесеттрогодишњег мушкарца који је био са њим у друштву, група младића је физички напала и нанела му тешке телесне повреде.
Полиција је идентификовала све учеснике овог догађаја и наставља рад на утврђивању чињеница.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичне пријаве, бити приведени надлежном тужилаштву.
Препоручујемо

ПОХАПШЕНИ УЧЕСНИЦИ ТУЧЕ У ГРОЦКОЈ: Једна особа теже повређена
30. 01. 2022. у 09:53

БРУТАЛНА ТУЧА У ГРОЦКОЈ: Петорица младића претукла човека у кафићу, потезали и пиштоље
30. 01. 2022. у 07:30

ОЧИШЋЕНО 970 ТОНА СМЕЋА ЗА 15 ДАНА: Уклоњене дивље депоније у Гроцкој
26. 01. 2022. у 15:34

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (8)