АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У ЛУЦИ СМЕДЕРЕВО: Ухапшена тројка због крађе горива
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Смедереву, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом, расветлили су крађу горива са брода на Дунаву и ухапсили Д. Н. (22), С. М. (22) и Н. И. (20), због постојања основа сумње да су извршили ово кривично дело.
smederevo
Сумња се да су они, у ноћи између 26. и 27. јануара, са брода једне иностране компаније који је био усидрен на Дунаву код Смедерева, украли 2.436 литара дизел горива.
Они су, како се сумња, са два чамца пришли броду, попели се на палубу, онеспособили видео-надзор, убацили црево у резервоар горива и уз помоћ пумпе за претакање источили гориво у прерађени чамац са танком и у више канистера.
Полиција је један нерегистровани чамац који су њих тројица, како се сумња, користили током крађе, пронашла и одузела, док су гориво осумњичени продали на црном тржишту по цени од 120 динара по литру.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)