ПОВРЕЂЕНО ШЕСТ ОСОБА: У Јужнобачком округу за дан седам саобраћајних несрећа
У ПРЕТХОДНА 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се седам саобраћајних несрећа, у којима су тешко повређене две, а лакше четири особе.
Д.Н.
У том интервалу, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се четири саобраћајне несреће у којима је једна особа задобила тешке, а три лаке телесне повреде.
Полицијска управа у Новом Саду је, 28. фебруара, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 371 саобраћајни прекршај, а из саобраћаја је искључено шест возача и пет возила, а задржан је један возач, због могућности настављања или понављања прекршаја. Он ће, уз прекршајну пријаву, бити приведен надлежном прекршајном судији.
Препоручујемо
У СУРЧИНУ ЗАПЛЕЊЕНО ОКО 100 КИЛА МАРИХУАНЕ: Дрога упакована у 10 кутија
24. 01. 2026. у 16:53
УХАПШЕН НАСИЛНИК ИЗ САЧЕКУШЕ У СУРЧИНУ: Претукли младића у сачекуши
24. 01. 2026. у 12:15
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)