МУШКАРАЦ РАЊЕН У ЛЕЂА И НОГУ: Детаљи јутрошње пуцњаве на Карабурми
НА Карабурми је јутрос зором дошло до пуцњаве у којој је рањен мушкарац В. Ј. (34). Он је рањен у леђа и ногу.
Д. Ристић
Како се сазнаје, у њега је на улици пуцала, засада још, непозната особа. Нападач је потом побегао, а рањеног мушкарца је Хитна помоћ превезла у Ургентни центар.
Како је речено у тој служби, 34-годишњи мушкарац тешко је повређен ватреним оружјем јутрос око 3.25 у улици Војоводе Мицка Крстића 34, а после указане прве помоћи одвезен је на реанимацију у Ургентни центар.
Полиција обавила увиђај и интензивно ради на идентификацији нападача као и његовом хапшењу. Полиција је на терену и врши увиђај.
Комшиница каже да је ово постало неподношљиво.
- Легла сам синоћ и негде око један - два пробудила ме пуцњава. Као да је ратно стање. У последње време стално нека пуцњава. Пре 15 дана су негде у близини бацили бомбу - рекла је она.
(Курир)
Препоручујемо
КРВАВИ МЛАДИЋ СЕ БОРИО ЗА ЖИВОТ: Детаљи злочина у насељу Браће Јерковић
13. 03. 2022. у 08:42
ПУЦЊАВА НА КАРАБУРМИ: Мушкарац рањен у леђа и ногу, нападач у бекству
13. 03. 2022. у 07:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)