ПУЦЊАВА У НОВОМ САДУ: Хици на Детелинари, рањен мушкарац (ФОТО)

Љ.П.

16. 03. 2022. у 07:55

У МОЛИЈЕРОВОЈ улици у новосадском насељу Детелинара, јутрос око 6.30 сати, догодила се пуцњава у којој је једна мушка особа рањена.

ПУЦЊАВА У НОВОМ САДУ: Хици на Детелинари, рањен мушкарац (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Према првим незваничним сазнањима, засад непознати мушкарац старости 32 године је рањен у ноге.

Он је колима хитне помоћи превезен у Ургентни центар и још није познат степен његових повреда, а полиција обавља увиђај.

Како сазнајемо, наводно су се чула три-четири хица.

Како је за "Новости" потврдио др Зоран Круљ, портпарол Завода за хитну медицинску помоћ, лекарска екипа је интервенисала у поменутој улици испред броја 4.

На лицу места су збринули мушкарца старости 32 године, који је задобио повреде, наизглед, ватреним оружјем. Повређени је у свесном стању превезен у Ургентни центар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.

29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21

Коментари (0)

ЗБОГ СРБА СЕ МЕЊА НБА ОЛ-СТАР?! Историјска промена на помолу, али ће ово сада гледати цео свет!