ОДРЕЂЕН ПРИТВОР БАХАТОМ ВОЗАЧУ: Налетео на двоје пензионера, па побегао са лица места

Ј. Д. Љ.

23. 03. 2022. у 13:05

У ОБРЕНОВАЧКОМ Основном јавном тужилаштву управо је завршено саслушање А. Ј. (50), који се терети да је пре неколико дана у тамошњем насељу Забрежје својим аутомобилом налетео на двоје пензионера, од којих је један смртно страдао.

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР БАХАТОМ ВОЗАЧУ: Налетео на двоје пензионера, па побегао са лица места

Д.Н.

Како "Новости" незванично сазнају, А. Ј. је изнео одбрану у Тужилаштву, али је наводно само делимично признао дело.

Због сумње да би боравком на слободи могао утицати на сведоке или побећи, а нарочито јер је напустио место несреће, надлежно тужилаштво тражило је да се А. Ј. одреди притвор до 30 дана. Суд је прихватио предлог тужилаштва и осумњичени до даљег остаје иза решетака.

А. Ј. се на терет ставља кривично дело изазивање саобраћајне незгоде, али и непружање помоћи унесрећенима, за шта закон предвиђа вишегодишњу казну.

Подсетимо, у овој саобраћајној несрећи погинуо је Слободан Караклић (80), док је његова супруга Душанка (75) задобила тешке повреде.
 

БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" НА МЕСТУ ЗЛОЧИНА: Син убио мајку на Палилули

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

БИЋЕ СВЕ ТЕЖЕ: Огласила се продукција Гранда због Ђорђа Давида - запретио одласком из такмичења