ТРАГЕДИЈА: Преминула жена коју је муж избо ножем!
ЖЕНА коју је ноћас муж избо ножем преминула је у Клиничком центру у Нишу, потврђено је "Новостима" у истражним органима.
Фото Д. Миљковић
Врањско Више јавно тужилаштво наложило је обдукцију.
Подсетимо, у ноћи између среде и четвртка око 23 сата полицији је пријављен покушај убиства. Случај су пријавили медицинари из Хитне помоћи, касније је утврђено да је муж након расправе избо жену у пределу стомака и ћерки нанео повреду, сазнају "Новости".
П. Д. (45), за ког се касније утврдило да је био под дејством алкохола, након расправе са супругом насрнуо је на њу, а затим узео нож из кухиње, сечива 20 центиментара, улетео у спаваћу собу и супрузи нанео убодне ране у пределу леве слабине, а двадесеттрогодишњу ћерку посекао у пределу руке јер је покушала да заштити мајку. Насилник је задржан у притвору.
БОНУС ВИДЕО - МУЖ ИЗБО ЖЕНУ И ПОВРЕДИО ЋЕРКУ: Покушај убиства у Врању
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)