ИСПРАЋЕН УЗ СУЗЕ И ПЛАВЕ РУЖЕ: Лука Перенчевић сахрањен јуче у Београду
ЛУКА Перенчевић, навијач ФК Рад, којег је засад непознати нападач, маскиран у достављача хране, убио у понедељак на Бањици испалиши у њега шест хитаца, сахрањен је јуче на Новом бежанијском гробљу у Београду.

Фото Приватна архива
На вечни починак, испратили су га породица, пријатељи и познаници обучени у црне мајице са Лукиним ликом и натписом
"Заувек у нашим срцима". Сви у поворци су носили плаве руже, у боји клуба за који је навијао, које су потом положили у гроб.
- Лука, Луле, Лукице - плачним гласом је изговорила Перенчевићева тетка, која је након опела одржала говор. Она је потом рекла како је био храбар, увек насмејан и прави друг:
- Прерано си отишао, прерано су те узели, а на то нико није имао право. Живећемо за правду.
Гробљем се проламао плач, а Лукини другови су око гроба упалили бакље.

ОДАВДЕ ЈЕ ИЗАШЛА ГРУПА ЉУДИ И ЗАПУЦАЛА: Детаљи ужаса у Вишњичкој бањи, жена убијена, више рањених (ВИДЕО)
У ЛОКАЛУ у Вишњичкој бањи у Београду убијена је једна жена, а рањено још неколико особа, међу којима је и њен муж коме се лекари боре за живот.
30. 09. 2025. у 16:33

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)