ДРАМА У НОВОМ ПАЗАРУ: На мејл основне школе стигло седам дојава о бомби, насеље Луг било блокирано

06. 06. 2022. у 23:05

НАСЕЉЕ Луг у Новом Пазару било је вечрас блокирано а Контрадиверзионе јединице Полицијске управе Нови Пазар извршили су преглед у ОШ Десанка Максимовић због више дојава о постављеној бомби.

ДРАМА У НОВОМ ПАЗАРУ: На мејл основне школе стигло седам дојава о бомби, насеље Луг било блокирано

Фото: Н. Кочовић

- Дојаву о бомби смо добили у 19 сати и 33 минута. Обавестили смо све надлежне институције. Деца која су била у то време на настави су одмах евакуисана, као и сви упослени. Након тога је, на школску адресу, стигло још неколико претећих мејлова. На крају се испоставило да је дојава била лажна” – рекла је за новопазарски портал indeksonline.rs директорка школе Вилдана Хоџић.

Све претеће поруке, које су стигле на школски мејл, написане су на енглеском језику, сазнаје indeksonline.rs.

Контрадиверзионе јединице Полицијске управе Нови Пазар извршили су преглед Школе, а испоставило се да је дојава о бомби била лажна.

Данас, у 19 сати и 33 минута на школску email адресу стигла је застрашујућа порука, којом се прети дизањем школе у ваздух.

“Поставило сам бомбу у вашу школу. Ако покушате да пронађете бомбу, детонираће се динамит” – стоји у претећој поруци.

Укупно седам претећих имејлова стигло је на адресу основне школе “Десанка Максимовић” у Новом Пазару.

БОНУС ВИДЕО: СПРЕЧЕНА НЕСРЕЋА У ЗЕМУНУ: Брзом акцијом ватрогасаца локализован пожар у магацину

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ДИГИТАЛИЗАЦИЈА - ПАРАДИГМА МОДЕРНОГ ПОСЛОВАЊА