НОВИ ДЕТАЉИ УБИСТВА СРБИНА У ШПАНИЈИ: Сумња се на окршај нарко-банди, рањен и босански држављанин
ТЕЛО српског држављанина, који је синоћ убијен у близини Гранаде у Шпанији, послато је на обдукцију.
Фото: ЕПА
Здравствене екипе које су упућене на лице места покушале су да га оживе, али није било помоћи. Преминуо је на истом месту где је био изрешетан.
Током пуцњаве рањен је 41-годишњи држављанин БиХ, и он се налази на одељењу интензивне неге. Он је рањен у стомак и лекари прате његово стање. Убрзо након пуцњаве хеликоптером је превезен у болницу, где је оперисан, јавља портал ideal.es.
Цивилна гарда води истрагу како би се разјаснило шта се догодило. Све указује да су се две криминалне групе среле на брани Рулес, месту на пола пута између обале Гранаде и главног града.
Највероватније је реч о трговини дрогом, марихуаном, било у виду продаје или 'превртања' (крађе) робе. Није искључено ни могуће обрачунавање. Извршиоци убиства и покушаја убиства побегли су у једном или више возила.
Истражитељима није лако да расветле овај случај. Једино сведочење које би за њих могло бити од значаја је сведочење рањеног Босанца, који је на интензивној нези, под седативима и интубиран. Стога, за сада неће моћи да рачунају на ово сведочење.
Још нема ухапшених у овом случају, а мета су познате криминалне групе из Гранаде.
Препоручујемо
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)