БЛАЖЕНКА УБИЈЕНА НА КРЕВЕТУ: Фотографије са места злочина у Батајници - супружници се познавали још од средње школе (ФОТО)
ПОСЛЕ трагедије у Батајници где је муж Чедомир Ј. највероватније секиром убио супругу Блаженку, која је била у кревету, а онда се и сам обесио у помоћној просторији на спрату куће, у улици Велике међе полако се појављују родбина, пријатељи, али и бројне новинарске екипе.
Фото: Д.Миловановић
Испред куће затекли смо стрица покојне Блаженке Слободана, који нам је рекао да се овако нешто није дало очекивати.
Фото: Д.Миловановић
- Блаженка и Чедомир упознали су се још док је она била у средњој медицинској школи у Земуну. Она је пореклом из Бачке Тополе, где су њени досељени поодавно из Босне. Такође и Чедомир је из Лике, и колико знам њих двоје нису имали брачних проблема. Волели су се, изродили двоје деце. Он је радио последње три-четири године у Немачкој, а она као медицинска сестра у ГАК "Народни фронт". Ипак, знамо да је Чеда волео да попије, али не и да је насилан - рекао нам је Слободан.
Фото: Д.Миловановић
Блаженка Г. коју је синоћ брутално усмртио супруг Чедомир Ј. у породичној кући у Батајници, радила је као медицинска сестра у ГАК Народни фронт.
Фото: Д.Миловановић
Несрећна жена годинама је била запослена у овој познатој болници.
Фото: Д.Миловановић
Место злочина
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)