УБИЦА СА ПАГА ПОНОВИО СЦЕНАРИО ИЗ БУДВЕ? Танасковић се доводи у везу и са ликвидацијом Миње Шаковића
ХРВАТСКА полиција идентификовала је убицу са Пага, а реч је о Душку Танасковић (28) из Крагујевца.
Фото: Принтскрин
Одмах како је ухапшен породица је ангажована адвоката Винка Гулушију који је изјавио да ће се Танасковић бранити ћутањем.
Како се сумња да је реч о мафијашком обрачуну ангажоване су и безбедносне службе Хрватске, које треба да утврде како се могло да догоди да данима на Пагу бораве припадници разних злочиначких кланова, а да не буду идентификовани. Претпостабља се да је и ликвидација Горана Влаовића наставак сукоба разних кланова који трају годинама, а неки од припадника тих мафијашких скупина користе и хрватски пасош.
Убица са Пага доводи се и у везу са ликвидацијом Миње Шаковића у Будви. Шаковић је био близак скаљарцима и убијен је у старом граду у Будви. Убијен је у локалу пред бројним сведоцима, као и јутрос Новљанин. Обе жртве су, према проценама безбедносних служби, блиске шкаљарском клану.
Хрватски медији наводе и да је за Танасковићем расписана потерница Црне Горе.
Препоручујемо
ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ У ЗРЕЊАНИНУ: Тело пронађено раскомадано, комшије не знају шта се десило
25. 08. 2022. у 17:30
КОД ГРАНИЦЕ ЦГ/СРБ: Сабласан снимак аутобуса док обилази провалију (ВИДЕО)
25. 08. 2022. у 15:25 >> 18:04
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (1)