РУКАМА УДАВИО МУШКАРЦА: Ухапшен осумњичени за убиство код Тутина
ПОЛИЦИЈА у Новом Пазару ухапсила је М. П. (50) из Тутина, због сумње да је јуче у месту Источни Мојстир, након свађе, рукама усмртио педесетдвогодишњег мушкарца.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
По налогу надлежног тужиоца осумњиченом за кривично дело убиство одређено је задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву, саопштио је данас МУП.
Подсетимо, након кратке свађе два мушкарца старости око 50 година, дошло је до туче, након чега је осумњичени буквално рукама удавио В.С, преноси Индексонлине.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ЛАЗА СА СИНОМ КРАЈ МОРА: Објавио слику и одушевио пратиоце - повод је важан (ФОТО)
28. 10. 2022. у 22:01
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)