ПОГЛЕДАЈТЕ: Снимак хапшења Звицерових људи у насељу Степа Степановић (ВИДЕО)
У Војводе Степе ухапшена је једна особа, а у оквиру велике акције МУП-а, БИА и ТОК-а. Према сазнањима Новости, у овој акцији пало је 17 особа, а претрес је извршен на 50 локација.

Фото: МУП Принтскрин
У овој великој акцији ухапшени су "Врачарци", који су део екипе коју је формирао Радоје Звицер.
Ухапшени кавчани се терете да су починили три убиства на територији Београда, а на терет им се ставља и пет покушаја убиства.
Осумњичени за убиства Александра Халабрина, Драгана Ристића Чађе и Александра Шарца.
Планирали су и нападе на највише државне функционере Србије.
Препоручујемо

КООРДИНИСАНА АКЦИЈА БИА, МУП И ТОК: Ухапшено 17 особа, претрес на 50 локација
11. 11. 2022. у 10:52

СТРАВИЧАН ЗЛОЧИН У ТОПОЛИ: Рођеног брата тукао до смрти ногаром од стола
11. 11. 2022. у 09:40

РУСКИ АМБАСАДОР: Ако НАТО то уради, избиће рат
АКО НАТО обори руски авион, то ће значити војни сукоб, изјавио је амбасадор Русије у Паризу Алексеј Мешков.
25. 09. 2025. у 16:04

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)