ПИЈАНИ ВОЗАЧ У КАЊИЖИ: Возио са 3,85 промила алкохола
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Кикинди искључили су данас из саобраћаја мушкарца (38 година) који је у улици Пут народних хероја у Кањижи возио „опел астру “са 3,85 промила алкохола у организму, саопштила је Полицијска управа у Кикинди.
Фото: Р. Шегрт
- Возачу је одређено задржавање и против њега ће, због насилничке вожње, бити поднета прекршајна пријава – наведено је у саопштењу кикиндске полиције.
Овакав случај забележен је иако је МУП пре неколико дана упозоиро возаче да ће за викенд наставити појачано да контролише учеснике у саобраћају, посебно брзину кретања у зонама пешачких прелаза, поштовање возача према пешацима, али и контролу поштовања саобраћајних прописа од стране пешака.
Препоручујемо
ПИЈАНИ ВОЗАЧИ, СТАРА ПРАКСА ЗА ВОЛАНОМ: Полиција искључила 23 возача из саобраћаја
28. 11. 2022. у 09:24
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)