МОГ СИНА СУ СИЛОВАЛИ ПЕТ ПУТА У ШКОЛСКОМ ТОАЛЕТУ: Стравична исповест Дејана Николића из Ниша
09. 12. 2022. у 08:21
ПРИМЕТИО сам да се син чудно понаша. Молио ме је да га не водим у школу. Тресао се као прут сваки пут када приђемо.
Најновије из рубрике
У Новом Пазару ухапшене две особе због погибије радника на градилишту
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова ухапсили су М. Д. (36) из Новог Пазара и турског држављанина М. С. (55) због сумње да су одговорни за погибију радника на градилишту стамбеног објекта у Новом Пазару, саопштио је данас МУП.
27. 06. 2026. у 00:18
ИСТРАГА УБИСТВА АЛЕКСАНДРА НЕШОВИЋА : Данка Вуковић испричала да је послала новац и томпусе, а не пиштољ
БИЛА сам изричито против дружења мог супруга и Александра Нешовића Баје, јер сам сматрала да је он зао човек. Мог супруга је финансијски искоришћавао, користио је његове контакте за сопствени интерес и то је једини разлог зашто му се приближио. На крају га је и рекетирао.
26. 06. 2026. у 20:00 >> 20:15
У СТАНУ НАРКОТИЦИ И ПИШТОЉ: Кривична пријава Новосађанину М.П. (41) осумњиченом за трговину дрогом и нелегално оружје
У НАСТАВКУ акције усмерене на сузбијање трговине наркотицима и проналазак нелегалног оружја, новосадска полиција ће поднети кривичну пријаву против М.П. (41) из Новог Сада за неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога из члана 246 КЗ РС, као и кривично дело неудозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја из члана 348 КЗ РС. Кривична пријава ће по налогу надлежног Вишег јавног тужиоца бити поднета у редовном поступку.
26. 06. 2026. у 16:11
МАЈКА УБИЈЕНОГ АНДРЕЈА НАКОН САСЛУШАЊА МАЛОЛЕТНОГ УБИЦЕ ИЗ НИШКЕ БАЊЕ: Убица мог детета није показао ни трунку кајања
НЕМАМ речи да опишем колико је било тешко гледати убицу сопственог детета. Његов изглед ме је баш изненадио, доста се променио, раскрупнио је, као да му је тамо сасвим лепо. Убица мог детета ни у једном тренутку није показао кајање за оно што је учинио. Налази разне изговоре и то је то. Колико су криви родитељи, толико је крив и он. Не слажем се са тим да неко са 13 година не треба да одговара. Ако си био способан да урадиш нешто тако свирепо, буди способан и да одговараш.
26. 06. 2026. у 16:08
НОВОСАДСКА ПОЛИЦИЈА НАСТАВЉА АКЦИЈЕ: Ухапшене три особе, пронађена дрога, оружје и ручне бомбе (ВИДЕО)
ПОЛИЦИЈСКИ службеници ПУ у Новом Саду су у наставку акције усмерене на сузбијању трговине наркотицима и проналаску нелегалног оружја и експлозивних материја ухапсили су три особе и пронашли већу количину дроге, оружје и бомбе...
26. 06. 2026. у 15:36
Gole
09.12.2022. 09:13
Strasno,strasno.... Bog nek ti pomogne dobri čoveče kad su već ljudi takvi.
Srbče
09.12.2022. 09:17
Срам вас било,просветари,браниоци закона и сви остали одрасли који су заташкавали ово зло.Вас треба похапсити,срамотите часне људе.Иживљавање над немоћним особама а ви ћутите и претите мучном детету .Срам да вас буде, никад више у животу вам не бих дала посао нигде.На жалост ,ја се ништа не питам.Згађена сам нељудима.
sale
09.12.2022. 09:17
Koliko se bojim mom detetu... Živim u ovom đavolskom sistemu (sr nemačka), a da se to desi odmah ću da umrtvim... Žao mi je baš to u srbiji da se dešava!
Nena77
09.12.2022. 09:18
Шта кажете министре Ружићу, дали је и ово благ облик насиља? Подршка ученику и родитељима.
sss
09.12.2022. 09:24
Boze, pomozi ovom detetu i njegovim roditeljima. Najstrozija kazna za skolu, vaspitace, i tog skota od deteta.
Dada
09.12.2022. 09:32
Da se nastavno osoblje i direktori skola ,malo vise mesaju u svoj posao, do ovoga ne bi ni doslo.
Jelena
09.12.2022. 09:34
Nazalost, zivimo u vremenu kad se stite sve deformacije u drustvu!!! Pri tome se (od nas "normalnih") trazi razumevanje i trpljenje, i to bez ikakvog protesta!!!
Ja
09.12.2022. 09:35
Sad da je država ko država vaspitači u zatvor
Ogorčen
09.12.2022. 09:41
Ужас! Јадно дете. Па стрељао бих и васпитаче који нераде свој посао како треба и тог насилника па после би се можда неко и замислио у надлежним просветним институцијама.
Vera
09.12.2022. 09:41
Direktora smeniti a vaspitaču otkaz i krivično gonjenje!
Gm
09.12.2022. 09:43
Под хитно директорка да одговара кривично што је хтела да заташка случај
buki
09.12.2022. 10:01
Posle PETOG SILOVANJA su preduzete ''mere pojačanog nadzora'' ?!?!?!?!????? Ovima iz uprave tog Doma ne treba suđenje, nego nabijanje na kolac, a i to mi izgleda kao blaga kazna.
Maja
09.12.2022. 10:30
Ovo je za zatvor i otkaze. Prosvetari sve zataškavaju, ništa im nije sveto, ni životi, nista, a samo da bi zadržali reputaciju skole i radna mesta time.
Plinska svetlost
09.12.2022. 11:07
Iživljavanje nad nemoćnima, drugima, ...je najbolji lakmus kakve su tendencije u društvu. Zato, treba govoriti, obaveštavati, ukazivati na poremećaje, anomalije i reagovati odmah i drastično. Odeš u školu, u ustanovu za zaštitu i brigu i obrazovanje i vaspitanje...i dobiješ silovanje i još brutalno nasilje nad istinom!
Brateee
09.12.2022. 11:19
Ovo je tolika bruda i sramota i bezobrazluk da treba istog momenta VASPUTAČE ISTERATI ..bolesnika siledziju na psihijatriju i da ovaj NESRETNI OTAC pokrene tuzbu protiv ove ŠKOLE !!! ZLOČIN !!
Jovan
09.12.2022. 11:35
Hitno otpuštanje i procesuiranje rukovodstva i počinioca. Država da revidira i pojača nadzore i kontorle svih objekta,kao i edukacije svih korisnika svih javnih objekata u državi a ne parcijalno kako se gde desi propust!
Anja
09.12.2022. 11:41
Malo je dozivotna robija za huligane koji su ovo pocinili, bar kad bi im istom merom neko vratio, skotovi
Deki
09.12.2022. 11:46
Samo ih treba u novine.to je jedino vaše oružje. Oni čuvaju jedni drugima zadnjicu i gledaju samo da zataškaju stvari. Ja sam roditelj deteta koje je doživelo nasilje od učitelja i dok nismo rekli da ćemo obavestiti medije,nisu ništa hteli da potegnu ništa . Posle svega opet su ga vratili posle malo vremena. Sa mafijom se mali čovek ne može boriti.
ranko
09.12.2022. 11:47
sta u ovakvom slucaju Drzava preko institucija preduzima.resori Ministarstava policije,prosvete i pravde prije svega sta treba da preduzmu a to je; da rasreraju to nastavno osoblje i zatvore skolu,sve dok se taj bolesni odnos ne zameni zdravo-normalnim onosom i dece i i toh nazovimo ih nastavnim osobjem.ako to, ti pozvani ministri ne preduzmu,da i oni koliko odmah daju ostavku i konacno,se kao drustvo fokusiramo na ODGOVORNOST.
JA
09.12.2022. 11:49
I tog malog p....a i zaposlene koji su znali za to, u zatvor. Silovanje je silovanje, pa bilo silovanje osobe muškog ili ženskog pola. Treba se jednako tretirati.
Dragan
09.12.2022. 11:52
Ovo je strašno ova zemlja se pretvara u zlo. Bože spasi dobre ljude
Neko
09.12.2022. 12:41
Te nazovi vaspitace najstroze kazniti uz dozivotnu zabranu rada sa maloletnim licima. Oni su saucesnici u zlodelu.
Veljko
09.12.2022. 12:56
Jedino ti je ostalo da uzmeš zakon u svoje ruke.
Momo
10.12.2022. 11:15
A koliko je nastavnika i vaspitaca zbog ovog otpusteno? Direktorka skole i cela skola su licemeri nevidjeni. I njih sve treba u corku na jedno mesec dana da se malo opamete i da bolje rade posao u buducnosti. Mnogo je dete propatilo, treba ga pomoci na svaki nacin.
Wllaxy
10.12.2022. 12:06
Svi domovi/škole KAO nešto rade i zasedaju kada ovakvi stravični događaji dospeju do policije i javnosti a do tada glavni i jedini zadatak im je da po svaku cenu pokušaju to da zataškaju i gurnu pod tepih čime su po meni saučesnici u zločinu, što ovo definitivno jeste!
Su
10.12.2022. 22:06
Vaspitaci pod hitno u zatvor!!! Kako vas nije sramota sto postojite?!?! Fuj !!!!!! Vi sebe nazivate vaspitacima ?!?!?!!!!