ОСАМНАЕСТОГОДИШЊАК УДАРИО АУТОМ ПЕШАКЕ: Један страдао на лицу места, други је тешко повређен
Припадници Министарства унутрашњих послова у Прешеву ухапсили су М. Д. (18) из околине овог места, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка дела против безбедности јавног саобраћаја.
Фото В. Н.
Он се сумњичи да је јуче, у селу Рељан на подручју Прешева, возећи „фолксваген“, ударио двојицу пешака старости 79 и 73 године који су се кретали десном страном коловоза.
Седамдесетдеветогодишњи пешак је од задобијених повреда убрзо преминуо, док је седамдесеттрогодишњак повређен и њему је лекарска помоћ указана у Здравственом центру у Врању.
По налогу заменика тужиоца Основног јавног тужилаштва у Врању, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
Препоручујемо
ХОРОР У КРАГУЈЕВЦУ: Секриом напала мајку, па у крвавој спаваћици отишла у продавницу
15. 02. 2026. у 13:33
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)