"НАДАМ СЕ И ЧЕКАМ ДА ПРОНАЂУ МОЈУ АНУ" Мајка нестале Београђанке: Не знате кроз шта пролазим
САМО се надам и чекам да пронађу моју Ану. Ово све предуго траје... Родитељима је најтеже, поготово што је она у другој држави, на другом континенту, говоре другим језиком - овако у потресној исповести прича Миланка Љубичић, мајка Ане Волш, Београђанке која је мистериозно нестала у Америци у новогодишњој ноћи.
Ана са мајком Миланком, Фото Приватна архива
У сузама Миланка је 11. дан од нестанка ћерке скупила снаге и испричала кроз шта пролази. Како каже, све јој је теже, потрага за Аном предуго траје и једино шта жели јесте да коначно добије добре вести - да је Ана пронађена жива и здрава.
- Много ми је тешко, стварно. Немам снаге ни за шта. Не знате кроз шта пролазим. Све ово шта се пише, ништа није истина - прича дрхатавим гласом ова мајка и додаје да је тренутно здраствено лоше.
Према њеним речима, док је истрага и потрага за Аном у току, она не планира да оде за Америку.
- Док све ово траје бићу у Србији. После ћу видети шта ћу. Анина сестра која живи у Канади размишља да оде у Америку и буде тамо док све ово траје и види децу - прича Анина мајка, која се нада да ће данас, коначно, добити неке нове информације о Ани.
Подсетимо, Ани Волш се изгубио сваки траг у ноћи између 31. децембра и 1. јануара. Њен супруг Брајан Волш пријавио је њен нестанак тек три дана касније. Истрагом је утврђено да је он опструисао истрагу, а у подруму куће пронађени су трагови крви и крвав нож.
Такође, на сметлишту су пронађене крваве крпе и тепих, те америчка полиција сумња на најстрашнији сценарио. Брајан Волш се налази у истражном затвору, где чека епилог истраге.
(Блиц)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (2)