"ДУШО МОЈА, АНЂЕЛЕ МОЈ, РАДОСТИ МОЈА..." Мајка се опростила од девојке убијене у Гроцкој - Сврати ми у снове понекад

Novosti online

11. 02. 2023. у 15:59

МАЈКА девојке коју је јуче убио супруг у Гроцкој опростила се од ћерке на друштвеној мрежи потресним речима и уз фотографију своје мезимице.

ДУШО МОЈА, АНЂЕЛЕ МОЈ, РАДОСТИ МОЈА... Мајка се опростила од девојке убијене у Гроцкој - Сврати ми у снове понекад

Фото: Друштвене мреже

- Одузео ми те је неко ко није имао право! Душо моја, анђеле мој, радости моја.. У мајкиној души си била, ту ћеш и остати... Нека те анђели чувају, а ти чувај место за мајку своју. Надам се да то нећу морати дуго да чекам... Сврати ми у снове понекад. Чекаћу те. Воли те мајка и ако више то никада нецу моћи да ти кажем.. али знам да знаш - написала је мајка.

Подсетимо, млади полицајац (28) из Гроцке, јуче поподне је хицима из пиштоља убио своју супругу (20) а затим пресудио себи. Стравичан злочин догодио се у кући коју је млади брачни пар изнајмљивао, а у којој је полицајац последњих недеља живео сам.

Како су испричале комшије, полицајац који је начинио овај језив злочин био је "добар, породичан човек".

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

ЈУЧЕ СУ ДОБИЛИ СИНА ПРВЕНЦА: Ко је мистериозна Теодора, супруга Алексе Аврамовића?