ОВО ЈЕ МИРОСЛАВ КОЈИ ЈЕ УБИО МАРИЈУ, ПА ЗАКОПАО ТЕЛО ИСПОД ПОДА: Пре злочина писао чудне поруке на друштвеним мрежама (ФОТО)
МИРОСЛАВ П. (45) из Доњег Таванкута ухапшен је због сумње да је убио своју емотивну партнерку Марију Ј. (65) из Суботице.

Фото: Фејсбук
Трагедија се према незваничним сазнањима догодила пре недељу дана у кући осумњиченог кад је Мирослав П. после краће вербалне свађе убио 20 година старију Марију Ј. са којом је био у вези.
Полиција је тело жртве пронашла закопано испод пода у кући.

Фото: Фејсбук
Мирослав П. је иначе на свом профилу на друштвеним мрежама месецима качио њихове заједничке фотографије, међутим, његове последње објаве као да су наговештавале трагедију.
- Помогнеш будали да прогледа и он касније види све осим тебе - објавио је Мирослав на свом профилу на друштвеним мрежама.
Неколико дана раније је такође објавио сличну поруку.
- Свака покварена ствар се може поправити, али покварена душа никада - објавио је Мирослав.
Тужилаштво је квалификовало дело као тешко убиство.
Мирославу П. је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Суботици.
БОНУС ВИДЕО: УЖАСАН ПОРОДИЧНИ ЗЛОЧИН У ГРОЦКОЈ - Млади полицајац убио супругу, па пресудио себи
Препоручујемо

ДЕТАЉИ УЖАСА КОД СУБОТИЦЕ: Мирослав секиром убио Марију, тело закопао у поду собе
14. 02. 2023. у 21:07

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)