УБИО ВАНБРАЧНУ СУПРУГУ, ПА СЕБИ ПРЕСУДИО: Детаљи трагедије у Булевару ослобођења

Новости Онлајн

16. 02. 2023. у 07:36

ПОЛИЦИЈА је у стану на Вождовцу, у Булевару ослобођења број 174 ноћас затекла тела ванбрачних партнера Драгане П. (54) и Александра Д. (58).

УБИО ВАНБРАЧНУ СУПРУГУ, ПА СЕБИ ПРЕСУДИО: Детаљи трагедије у Булевару ослобођења

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Како медији сазнају, мушкарац је након свађе из пиштоља пресудио ванбрачној партнерки, па себи. Поред његовог тела нађено је оружје.

Истрагу је водио заменик Вишег јавног тужилаштва који је наредио да се тела превезу на Институт за судску медицину.

Иначе, за само недељу дана ово је трећа убијена жена у Србији.

БОНУС ВИДЕО: УЖАСАН ПОРОДИЧНИ ЗЛОЧИН У ГРОЦКОЈ - Млади полицајац убио супругу, па пресудио себи

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (1)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про