ЈЕЗИВО НАСИЉЕ НА ЗВЕЗДАРИ: Пијан тукао супругу и претио јој пред дететом (4)

Марија Стевановић
Марија Стевановић

04. 04. 2023. у 13:48

ПОЛИЦИЈА на Звездари у сарадњи са Првим Основним јавним тужилаштвом у Београду ухапсила је П. А. (36) због насиља у породици.

ЈЕЗИВО НАСИЉЕ НА ЗВЕЗДАРИ: Пијан тукао супругу и претио јој пред дететом (4)

Д.Н.

Према нашим информацијама, он је у недељу пијан дошао кући и почео да вређа супругу (30), а затим и да је шамара.

- Када је жена почела да се брани, он јој је рекао да ће је убити од батина. Све се то дешавала наочиглед детета од четири године. У једном тренутку је рекао да ће и детету пресудити. Несрећна жена превезена је у болницу где су јој констатоване лаке телесне повреде - каже саговорник близак истрази.

П. А. ће бити саслушан у тужилаштву.

Како се сазнаје, из ове породице до сада није било пријава за насиље.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

СНИМАК ЕКСПЛОЗИЈЕ: Тренутак кад кафић у Санкт Петерсбургу одлеће у ваздух

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Није само надутост: Шта се заиста крије иза проблема са варењем?