НИШЛИЈА ПРЕТУКАО БИВШУ ПАРТНЕРКУ И ЊЕНУ ДРУГАРИЦУ: Ударао их по глави и телу - полиција му одредила задржавање

Јелена Ћосин

11. 04. 2023. у 10:13

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу, по налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су М. Н. (1983) из овог града због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда.

НИШЛИЈА ПРЕТУКАО БИВШУ ПАРТНЕРКУ И ЊЕНУ ДРУГАРИЦУ: Ударао их по глави и телу - полиција му одредила задржавање

Фото: Shutterstock/Илустрација

Сумња се да је М. Н. ноћас, након краће расправе, својој бившој тридесетседмогодишњој емотивној партнерки задао више удараца по глави и телу, у стану њене другарице.

Тридесетседмогодишња жена је задобила тешке телесне повреде, као и њена четрдесетогодишња другарица, која је повређена док је покушавала да раздвоји осумњиченог и повређену жену.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу у Нишу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (1)

Није само надутост: Шта се заиста крије иза проблема са варењем?