ПРОНАЂЕНА ПУШКА КОЈОМ ЈЕ УРОШ БЛАЖИЋ ИЗВРШИО ОСМОСТРУКО УБИСТВО: Откривено где је пронађено оружје

Јелена Илић

12. 05. 2023. у 23:57

АУТОМАТСКА пушка којом је Урош Б. починио вишеструко убиство у селима Дубона и Мало Орашје, после седмодневне потраге, пронађена је вечерас, сазнају незванично " Новости".

ПРОНАЂЕНА ПУШКА КОЈОМ ЈЕ УРОШ БЛАЖИЋ ИЗВРШИО ОСМОСТРУКО УБИСТВО: Откривено где је пронађено оружје

Фото: Н. Живановић

Седам дана од масакра у два села припадници полиције трагали су за оружјем у ширем атару села Дубона и Шепшин. Осумњичени је чак водио полицију на место на које је наводно бацио оружје одмах након хапшенња, али оно тамо није нађено. Чак је и пар пута мењао локацију.Све потраге, до вечерас, биле су безуспешне.

Како сазнајемо пушка је нађена у Шепшину. Била се сакривена у високој трави. 

Верује се да је Урош Б. приликом бекства сакрио овде оружје.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: Ситуација је више него критична, убијају нам људе

ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: "Ситуација је више него критична, убијају нам људе"

НАЈМАЊЕ 250 руских војника налази се у Покровску, где учествују у уличним борбама и убијају украјинске војнике, посебно оператере дронова, преноси Украјинска правда позивајући се на официре из две бригаде које делују у том подручју.

25. 10. 2025. у 19:17

Коментари (0)