УЖАС У СЕЛУ КОД РАЖЊА: Ухапшен младић (23) обљубио братаницу (10), ћеркицу рођеног брата
Л. С. (23) из околине Ражња ухапшен је због обљубе девојчице (10), иначе ћерке свог брата.
Фото: Д.Алихоџић
Према незваничним сазнањима, он је осумњичен да је у претходне две године у више наврата, у својој и у кући свог брата, додиривао и љубио братову ћеркицу. Након откривања стравичног злочина Л. С. је ухапшен и одређен му је притвор до 30 дана.
Истрагу води Више јавно тужилаштво у Нишу.
(Информер)
Ускоро опширније
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)