УЖАС У ПОЖАРЕВЦУ: Супруга осумњичена да је пуцала у мушкарца, па оставила тело у шуми
ВИШЕ јавно тужилаштво у Пожаревцу је проактивном истрагом, у сарадњи са ПУ у Пожаревцу и УКП- ССК, открила убиство педесетшестогодишњег мушкарца из околине Жабара.

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Постоји основана сумња да је осумњичена Љ.Ј. у породичној кући пуцала из ватреног оружја и усмртила оштећеног, а затим заједно за А.А. његово тело однела и оставила у шуми на подручју Кучева.
По одобрењу ВЈТ у Пожаревцу, осумњиченима је одређено задржавање.
Саслушање пред јавним тужиоцем ВЈТ у Пожаревцу је у току.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО - "Новости" у Хајдукову код Суботице после окршаја миграната

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)