МАСОВНА ТУЧА У ВЕТЕРНИКУ: Избоден мушкарац - хитно пребачен на Ургентни
У ТУЧИ која се догодила у Ветернику, повређен је тридесет деветогодишњи мушкарац и он је превезен у Ургентни центар КЦВ.
Фото: Н. Карлић
Како је за "Новости" рекао др Зоран Круљ, портпарол новосадског Завода за Хитну медицинску помоћ, лекарска екипа је интервенисала на позив полиције.
Мушкарац стар 39 година је превезен у Ургентни центар у стабилном је одинамском стању.
Овај мушкарац је задобио три убодне ране. Прегледана је још једна мушка особа ради задржавања.
Туча се догодила на углу Новосадског пута и Саве Мркаља у Ветернику, преко пута фудбалског центра Вујадин Бошков у Ветернику Полиција је обавила увиђај и утврђује све околности овог догађаја.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)