УЗНЕМИРУЈУЋЕ: Тинејџер шутира девојчицу у главу, па је крвнички удара песницом - Језиво насиље у Сремској Митровици (ВИДЕО)
ИСПРЕД средње Економске школе у Сремској Митровици камере су забележиле узнемирујућу сцену вршњачког насиља, а на снимку се види како младић шутира девојчицу у главу.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/192
На Телеграм каналу 192 освануо је узнемирујући видео снимак, за који се наводи да је настао у Сремској Митровици.
На снимку се види како две девојчице седе на клупи, док преко пута њих стоје два тинејџера.
Они међусобно причају, а затим један тинејџер шутира девојчицу у главу.
Девојчица је одмах устала са клупе, али насилник ју је онда песницом ударио у лице.
Устала је и другарица нападнуте девојчице и њих две су се заједно удаљиле.
Други тинејџер је све време стајао поред и није спречио свог вршњака у насиљу које је вршио над девојчицом.
За сада нису познати детаљи догађаја - када се догодило насиље и да ли је пријављено полицији.
Видео можете погледати ОВДЕ.
(Блиц)
Препоручујемо

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

"ОТЕЋЕ ВАМ ДЕЦУ! Мирјана Бобић Мојсиловић упозорила родитеље
"ЗАТО, родитељи, док још није касно, зграбите своју децу и забавите их сами!"
09. 10. 2025. у 10:15
Коментари (3)