ДРАМА У РЕСНИКУ: Девојка пријавила насиље у породици, па онда "окренула плочу"?
ДЕВОЈКА З.М. (28) из београдског насеља Ресник, у петак увече, звала је полицију и рекла да јој је брат М.Г. (32) претио убиством и да јој је држао пиштољ на глави након чега је побегао. Полиција га је за неколико минута ухапсила и одредила полицијско задржавање.

Г.Шљивић (илустрација)
Незванично, тада је рекла да је и њеном оцу претио убиством.
Због драме које се издешавала чак су и лекари Хитне помоћи дошли да јој укажу помоћ.
Међутим, током истраге она је рекла да "није сигурна да је био пиштољ у питању, као и да га није добро разумела када је изговарао претње".
Ипак, по налогу Другог основног јавног тужилаштва З.М. је написана кривична пријава за насиље у породици и изречене су му хитне мере.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ПЉАЧКА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Лопови краду и пред камерама

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)