ОТАЦ (85) ПУЦАО НА СИНА (57): Детаљи драме код Новог Сада - огласили се из полиције
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су М. С. (85) из околине овог града, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело тешко убиство у покушају.
Фото: Љ. П.
Он се сумњичи да је јутрос пуцао из пушке у свог педесетседмогодишњег сина.
М. С. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Пуцњава се, како смо већ објавила, догодила јутрос нешто пре десет сати у Улици Светозара Милетића број 14 у Каћу. Према незваничним сазнањима, између оца и сина је претходно дошло до вербалног сукоба, и отац је из ловачке пушке пуцао у сина.
Према речима доктора Зорана Круља, портпарола новосадске Хитне помоћи, њихова екипа изашла је на лице места. Затечен је мушкарац са повредама нанетим ватреним оружјем. Хитна помоћ је примила позив од полиције у 9.54 за упуцавање ватреним оружјем. Приликом доласка на лице места затекли су мушкарца који је био свестан и комуникативан и транспортован је у Ургентни центар КЦВ.
У тој здравственој установи су нам рекли да је пацијент Ж. С. (57) примљен са тешким повредама у пределу главе.
- У тренутку овог извештавања актуелно је тешког општег стања - наводе у ПР служби КЦВ.
Ускоро опширније
Препоручујемо
СРБИЈАВОЗ САОПШТИО: Грешка машиновође узрок инцидента у станици Ловћенац-Мали Иђош
06. 04. 2026. у 21:40
УБИСТВО ДАНКЕ ИЛИЋ: Две жалбе стигле на оптужницу, oчекује се и трећа
06. 04. 2026. у 20:40
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)