ПОЗНАТО СТАЊЕ РАЊЕНОГ МЛАДИЋА: Нови детаљи покушаја убиства код Велике Плане - драма настала због девојке?

Дејана Калинић
Дејана Калинић

22. 12. 2023. у 13:26

МЛАДИЋ А. М. (23) ухапшен је рано јутрос по налогу Вишег јавног тужилаштва у Смедереву због сумње да је покушао да убије тинејџера Н. Д. (19) у насељу недалеко од Велике Плане. Поред А. М. ухапшен је и његов отац (54) због сумње да је помогао сину да након пуцњаве побегне за Београд и сакрије оружје којим је ранио младића.

ПОЗНАТО СТАЊЕ РАЊЕНОГ МЛАДИЋА: Нови детаљи покушаја убиства код Велике Плане - драма настала због девојке?

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација

Како "Блиц" незванично сазнаје, наводно је сукобу који је избио синоћ претходила свађа А. М. и његове жртве испред куће у којој осумњичени живи са бабом.

- Наводно је свађа избила због девојке, након чега је А. М. узео пушку и упуцао Н. Д. у стомак - каже извор упознат са случајем.

Незванично сазнајемо и да је осумњичени пушку имао у илегалном поседу, те и да је рањени младић задобио тешку телесну повреду, опасну по живот.

- А. М. је након злочина побегао за Београд, а у томе му је помогао отац тако што га је превезао до Београда и сакрио пушку која је у међувремену пронађена - каже извор упознат са случајем.

Брзом реакцијом полиције и Вишег јавног тужилаштва у Смедереву А. М. је лоциран и ухапшен.

БОНУС ВИДЕО: ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"

РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.

29. 10. 2025. у 17:43

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

УЗ ОВАЈ КРЕДИТНИ КАЛКУЛАТОР ЛАКО ИЗРАЧУНАЈТЕ РАТУ КРЕДИТА И УКУПАН ИЗНОС ЗА ОТПЛАТУ