СИН УБИО ОЦА СЕКИРОМ: Злочин у Темерину

Љ. П.

27. 12. 2023. у 12:16

НОВОСАДСКА полиција је саопштила да је ухапсила Г.Н (36) из Темерина због сумње да је јуче у породичној кући секиром убио свог 76 -огодошњег оца.

СИН УБИО ОЦА СЕКИРОМ: Злочин у Темерину

Фото: Новости

Осумњичени је задржан до 48 сати и биће приведен уз кричну пријаву да је починио тешко убиство вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

БОНУС ВИДЕО: МЕСТО ЗЛОЧИНА: Стан у којем је пронађен убијени мушкарац у Новом Саду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Русија разнела Немице! Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био без рукавица