ИЗБОДЕН МУШКАРАЦ У КАЛУЂЕРИЦИ: Полиција на ногама

Дејана Калинић
Дејана Калинић

28. 01. 2024. у 09:44

МУШКАРАЦ А.К. (34) избоден је ножем у нападу који се догодио рано јутрос на Смедеревском путу.

ИЗБОДЕН МУШКАРАЦ У КАЛУЂЕРИЦИ: Полиција на ногама

Фото: Shutterstock/Илустрација

Како Информер незванично сазнаје напад се догодио око 6 сати на Смедеревском путу испред некадашње познате дискотеке. 

- Мушкарац је изашао из пицерије када му је пришло више особа. Задали су му више удараца у главу и по телу, а један од њих га је убо ножем у ногу. Нападачи су се разбежали, а повређени мушкарац је сам сео у аутомобил и одвезао се у Ургентни центар - рекао је извор упознат са случајем. 

Он је додао да је касније стигла полиција коју је, вероватно обавестио Ургентни Центар. 

Према такође незваничним информацијама, повређени мушкарац је раније осуђиван за различита крвична дела. Мотив напада биће утврђен током истраге. 

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година (ФОТО)

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)

ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.

23. 05. 2025. у 18:06

ОД ТУГЕ ПОСЛЕ СМРТИ МУЖА ДОБИЛА САМ РАК Тешка судбина наше истакнуте глумице

"ОД ТУГЕ ПОСЛЕ СМРТИ МУЖА ДОБИЛА САМ РАК" Тешка судбина наше истакнуте глумице

ЂУРЂИЈА Цветић, истакнута српска глумица, суочила се с тешким животним ударцима који су оставили дубоке трагове. Упркос свему, задржала је достојанство и снагу, због чега су је многи сматрали хероином српске глумачке сцене.

25. 05. 2025. у 13:31

Коментари (0)

ПУТИНОВ ХЕЛИКОПТЕР У ЕПИЦЕНТРУ НАПАДА