СУМЊАЈУ НА РИБОКРАДИЦЕ: Запаљена два чамца рибочуварима ЈПВ „Воде Војводине“ у Бечеју
ДВА чамца у власништву ЈПВ „Воде Војводине“ које користи Рибочуварска служба овог предузећа за контроле на риболовним водама, запаљена су јуче у послеподневним сатима у Бечеју.

ФОТО Воде Војводине
Како наводе у овом предузећу, претпоставља се да је ово последица двонедељне појачане контроле на риболовним водама на територији Бечеја, тачније на каналу Банатска Паланка - Нови Бечеј, и заплене мрежа и недозвољеног алата за вађење рибе.
- Ово је други пут у последње четири године да се рибочувару С. Д. из Бечеја који је одговоран за овај део риболовних вода учини исто казнено дело- наводе у овом водопривредном предузећу. - Због свега наведеног, постоји објективна сумња да је ово дело извршено од стране рибокрадица.
Надлежни органи изашли су одмах на терен, обавили увиђај и покренули поступак против НН лица.
- Нажалост, ово није једини такав случај, с обзиром на чињеницу да су наши рибочувари радом на терену неретко изложени претњама и непријатностима – наводе у ЈВП „Воде Војводине“. - Као одговорно предузеће у наредном периоду уложићемо још више, како бисмо пружили подршку нашим храбрим рибочуварима у борби против рибокрадица, а самим тим заштитили риболовне воде којима управљамо.

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)