ДЕЧАК (14) НАПАДНУТ НА МИЉАКОВЦУ: Хитно оперисан, задобио тешке повреде главе

Марија Стевановић
Марија Стевановић

01. 02. 2024. у 07:24

Четрнаестогодишњак је ноћас оперисан на ВМА због тешких повреда главе које му је нанело непознато лице на Миљаковцу, рекао је дежурни хирург ВМА.

ДЕЧАК (14) НАПАДНУТ НА МИЉАКОВЦУ: Хитно оперисан, задобио тешке повреде главе

Никола Фифић

Пук. доц. др Момир Шарац, главни дежурни хирург ВМА, рекао је да је око 20 часова примљен 14-годишњи дечак са тешким повредама главе.

Како је рекао, повреде је задобио на Миљаковцу од стране непознатог лица, а реч је о фрактурама лобање и крварењу.

Он је збринут у хируршкој сали и његово стање је јутрос стабилно, рекао је др Шарац.

Девојка пала са другог спрата

Оперисана је и млађа женска особа која је пала са другог спрата.

На ВМА је са тешким повредама главе примљена и млађа женска особа која је пала са другог спрата, а она је такође овог јутра стабилно.

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ПРЕД НАМА ЈЕ СРЕТЕЊЕ: Дан када се срећу прошлост и будућност, зима и пролеће, судбина и слободна воља