МЛАДИЋ УБОДЕН У ГРУДИ, ПРЕМИНУО НА ЛИЦУ МЕСТА: Језиви детаљи убиства у Београду - Полиција трага за нападачима

Марија Стевановић
Марија Стевановић

17. 02. 2024. у 09:04

У ТОКУ је потрага за двојицом нападача који су јутрос у Беоргаду убили једног младића, а другог ранили, речено је Танјугу у МУП-у.

МЛАДИЋ УБОДЕН У ГРУДИ, ПРЕМИНУО НА ЛИЦУ МЕСТА: Језиви детаљи убиства у Београду - Полиција трага за нападачима

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

- Рад полиције је у току, утврђују се све чињенице. Полиција трага за двојицом нападача који су ножем нанели повреде мушкарцу рођеном 1996. године, који је преминуо на лицу места. Други мушкарац, рођен 2001. године, такође је убоден, а највероватније је задобио лакше телесне повреде - навели су у МУП-у.

Други младић добио је посекотине у пределу надлактице и пребачен у Ургентни центар.

Из Хитне помоћи саопштено је да је јутрос око четири сата мушкарац стар 27 година убијен на углу Устаничке и Улице Грчића Миленка, пошто је задобио убодне ране ножем у пределу груди.

Убијени младић није давао знаке живота када је дошла екипа Хитне помоћи, а то је потврдила и полиција.

БОНУС ВИДЕО: 

СЛОБОДА ДУБОКО У ТЕМЕЉИМА СРБИЈЕ: Путевима настајања модерне државе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart